

$59.27
Ships from United States.
Ships from United States.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
Compatible with 31 Aprilia vehicle(s)
Compatible with 246 BMW vehicle(s)
Compatible with 9 CFMOTO vehicle(s)
Compatible with 107 Ducati vehicle(s)
Compatible with 1 Gas Gas vehicle(s)
Compatible with 22 Harley Davidson vehicle(s)
Compatible with 6 Honda vehicle(s)
Compatible with 20 Husqvarna vehicle(s)
Compatible with 45 Indian vehicle(s)
Compatible with 70 KTM vehicle(s)
Compatible with 77 Moto Guzzi vehicle(s)
Compatible with 3 Moto Morini vehicle(s)
Compatible with 16 Royal Enfield vehicle(s)
Compatible with 144 Triumph vehicle(s)
Compatible with 64 Victory vehicle(s)
Compatible with 15 Yamaha vehicle(s)
Compatible with 9 Zero vehicle(s)Specs:
| Class: | Brake Pads & Shoes |
| Division: | Brakes |
| Length Imperial: | 32"/4-9 |
| Length Metric: | 108.9 mm |
| Material: | Copper Alloy |
| Mounting Position: | Front/Rear |
| Product Name: | Brake Pad |
| Product Type: | Brakes |
| Purpose: | Oem Equivalent |
| Riding Style: | Off-Road/Street |
| Segment: | Offroad |
| Style: | FA-HH Series |
| Sub Class: | Brake Pads |
| Thickness Imperial: | 19/64" |
| Thickness Metric: | 7.6 mm |
| Type: | Sintered Metal |
| Units: | Set of 2 |
Responds within 3 hours.
Ships within 3 business days.
Items match their descriptions.
Need help? We're riders just like you.
MX Locker © 2025 Accessibility