

$17.02
Was $17.39
Ships from United States.
Ships from United States.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
Beadlock Ring Spacer
Specs:
| Base Color: | Black |
| Beadlock: | Beadlock |
| Class: | Tire & Wheel Components |
| Color/Finish: | Black |
| Division: | Tires, Tubes & Wheels |
| Features: | For 15" Wheel |
| Product Name: | Spacer |
| Product Type: | Wheel Components |
| Riding Style: | UTV |
| Segment: | ATV/UTV |
| Style: | 16 Hole |
| Sub Class: | Hubs, Caps, LugNuts & Spacers |
| Thickness Imperial: | 1/8" |
| Type: | 15" Beadlock Ring |
| Units: | Kit |
Responds within 3 hours.
Ships within 3 business days.
Items match their descriptions.
Need help? We're riders just like you.
MX Locker © 2025 Accessibility