

$189.00
Ships from United States.
Ships from United States.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
A94 Krank Wheel
Compatible with 162 CFMOTO vehicle(s)
Compatible with 131 Hisun vehicle(s)
Compatible with 258 Honda vehicle(s)
Compatible with 85 Kawasaki vehicle(s)
Compatible with 126 Kymco vehicle(s)
Compatible with 221 Suzuki vehicle(s)
Compatible with 467 Yamaha vehicle(s)Specs:
| Base Color: | Black |
| Base Finish: | Satin |
| Beadlock: | Standard |
| Bolt Hole Pattern: | 110/4 |
| Class: | Wheels & Rims |
| Color: | Black |
| Color/Finish: | Black/Satin |
| Division: | Tires, Tubes & Wheels |
| Finish: | Satin |
| Industry Offset: | 5+2 |
| Load Capacity Imperial: | 1000 lb |
| Material: | Aluminum/Stainless Steel |
| Model: | KRANK |
| Mounting Position: | Front/Rear |
| Outside Diameter: | 14 in. |
| Pattern: | 4/110 |
| Product Name: | Wheel |
| Product Type: | Wheels |
| Riding Style: | ATV/UTV |
| Rim Diameter: | 14" |
| Rim Width: | 7" |
| Segment: | ATV/UTV |
| Size: | 14x7 |
| Sub Class: | ATV/UTV |
| True Offset: | +10 mm |
| Type: | Simulated Beadlock |
| Units: | Each |
| Variant: | 14x7 | 5+2 / Black |
| Wheel Brand: | Raceline |
| Wheel Line: | Krank |
| Wheel Offset: | 5+2 (+10 mm) |
| Wheel Size: | 14 in. x 7 in. |
Responds within 3 hours.
Ships within 3 business days.
Items match their descriptions.
Need help? We're riders just like you.
MX Locker © 2025 Accessibility