

$9.99
Was $10.95
Ships from United States.
Ships from United States.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
Compatible with 27 Aprilia vehicle(s)
Compatible with 13 Beta vehicle(s)
Compatible with 14 BMW vehicle(s)
Compatible with 2 Ducati vehicle(s)
Compatible with 3 Gas Gas vehicle(s)
Compatible with 12 Honda vehicle(s)
Compatible with 41 Husqvarna vehicle(s)
Compatible with 7 Kawasaki vehicle(s)
Compatible with 4 KTM vehicle(s)
Compatible with 2 Laverda vehicle(s)
Compatible with 3 MV Agusta vehicle(s)
Compatible with 202 Suzuki vehicle(s)
Compatible with 3 TM vehicle(s)
Compatible with 1 Vor vehicle(s)
Compatible with 11 Yamaha vehicle(s)Specs:
| Inside Diameter Imperial: | 0.63" |
| Length Imperial: | 0.47" |
| Length Metric: | 12.00 mm |
| Mounting Position: | Rear |
| Product Name: | Bushing |
| Riding Style: | ATV/Off-Road/Street |
| Type: | Shock Shaft |
| Units: | Each |
Responds within 3 hours.
Ships within 3 business days.
Items match their descriptions.
Need help? We're riders just like you.
MX Locker © 2025 Accessibility