

$121.00
Ships from United States.
Ships from United States.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
Razr Tire
Compatible with 18 Arctic Cat vehicle(s)
Compatible with 18 Bombardier vehicle(s)
Compatible with 21 Can-Am vehicle(s)
Compatible with 36 Honda vehicle(s)
Compatible with 26 Kawasaki vehicle(s)
Compatible with 6 KTM vehicle(s)
Compatible with 34 Polaris vehicle(s)
Compatible with 33 Suzuki vehicle(s)
Compatible with 122 Yamaha vehicle(s)Specs:
| Construction: | Bias |
| Directional Tread Pattern: | No |
| Manufacturer Suggested Max Wheel Width: | 5.5" |
| Manufacturer Suggested Min Wheel Width: | 4.5" |
| Market Segment: | ATV / UTV |
| Max Bead Seating PSI: | 36 |
| Mounting Position: | Front |
| Ply Rating: | 4 Ply |
| Product Name: | Tire |
| Recommended Operating PSI: | 5 |
| Riding Style: | ATV |
| Rim Diameter: | 10 |
| Standard: | Not Certified for Use on Public Roads (NHS) |
| Style: | General Purpose |
| Tire Diameter: | 21 |
| Tire Size: | 21x7-10 |
| Tread Depth Imperial: | 15/32" |
| Tread Pattern/Model: | Razr |
| Tube Type: | Tubeless |
| Units: | Each |
| Width: | 7 |
Responds within 3 hours.
Ships within 3 business days.
Items match their descriptions.
Need help? We're riders just like you.
MX Locker © 2025 Accessibility