

$219.95
Ships from United States.
Ships from United States.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
Push Rods
Compatible with 370 Harley Davidson vehicle(s)Specs:
| Class: | Engine Components |
| Diameter Imperial: | 3/8" |
| Division: | Engine |
| Material: | Chromoly Steel |
| Model: | Race Series® |
| Product Name: | Pushrod Set |
| Product Type: | Engine |
| Riding Style: | Street |
| Segment: | V-Twin |
| Style: | Adjustable |
| Sub Class: | Misc Components |
| Units: | Set of 4 |
| Wall Thickness Imperial: | 0.145" |
| Wall Thickness: | 0,145" |
Responds within 3 hours.
Ships within 3 business days.
Items match their descriptions.
Need help? We're riders just like you.
MX Locker © 2025 Accessibility