



$269.99
Ships from United States.
Ships from United States.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
The ATV TEK Arch Series bags take ATV bags to a whole new level. The arched steel frame keeps the bags shape no matter how much gear you stuff into it. The arched frame and 1” weatherproof seal keeps keeps consistent gapless seal and the bags contents dry and dust-free! A Zipperless, fully removable lid allows you to access the bag from the front, back, left or right side and it can be taken completely off for unobstructed access
Specs:
| Base Color: | Green |
| Class: | Sissy Bar, Seat & Rack Luggage |
| Color: | Camouflage |
| Color/Finish: | Camouflage |
| Depth Imperial: | 19" |
| Division: | Luggage & Storage |
| Features: | Universal Fitment |
| Height Imperial: | 16" |
| Material: | Polyester |
| Product Name: | Rack Bag |
| Product Type: | Luggage |
| Riding Style: | ATV |
| Segment: | ATV/UTV |
| Units: | Each |
| Variant: | N/A / Camo |
| Width Imperial: | 36" |
Responds within 3 hours.
Ships within 3 business days.
Items match their descriptions.
Need help? We're riders just like you.
MX Locker © 2025 Accessibility