


$163.95
Ships from United States.
Ships from United States.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
Compatible with 31 Beta vehicle(s)
Compatible with 77 Honda vehicle(s)
Compatible with 89 Husqvarna vehicle(s)
Compatible with 35 Kawasaki vehicle(s)
Compatible with 3 Suzuki vehicle(s)
Compatible with 4 SWM vehicle(s)Specs:
| Model: | S3 |
| Mounting Position: | Rear Left/Rear Right |
| Outside Diameter Imperial: | 16"/9-7 |
| Outside Diameter Metric: | 240 mm |
| Outside Diameter: | 16")/240 mm (9-7 |
| Product Name: | Brake Rotor |
| Riding Style: | Off-Road/Street |
| Type: | Two Piece (Semi-Floating) |
| Units: | Each |
Responds within 3 hours.
Ships within 3 business days.
Items match their descriptions.
Need help? We're riders just like you.
MX Locker © 2025 Accessibility