

$171.30
Ships from United States.
Ships from United States.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
Want extra peace of mind? Even if a seller doesn't offer returns,
MX Locker gives you the option to make any item returnable with Return Assurance at checkout.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
MX Locker is 100% committed to ensuring that every sale ends in satisfaction—for both buyer and seller. Your payment is held until the item is delivered and approved. If it's not as described, you'll receive a full refund.
Every transaction is backed by our secure payment system. We hold funds until you confirm the item arrived in the promised condition—so you can shop worry-free.
Universal Mount Windscreen
Compatible with 25 Aprilia vehicle(s)
Compatible with 3 Benelli vehicle(s)
Compatible with 48 BMW vehicle(s)
Compatible with 7 Can-Am vehicle(s)
Compatible with 124 Ducati vehicle(s)
Compatible with 7 Harley Davidson vehicle(s)
Compatible with 86 Honda vehicle(s)
Compatible with 13 Husqvarna vehicle(s)
Compatible with 18 Indian vehicle(s)
Compatible with 121 Kawasaki vehicle(s)
Compatible with 21 KTM vehicle(s)
Compatible with 1 Kymco vehicle(s)
Compatible with 5 Moto Guzzi vehicle(s)
Compatible with 26 MV Agusta vehicle(s)
Compatible with 5 Royal Enfield vehicle(s)
Compatible with 109 Suzuki vehicle(s)
Compatible with 70 Triumph vehicle(s)
Compatible with 116 Yamaha vehicle(s)
Compatible with 9 Zero vehicle(s)Specs:
| Class: | Windshields |
| Color/Finish: | Clear |
| Division: | Windshields & Fairings |
| Height Imperial: | 18-7/8" |
| Material: | Polycarbonate |
| Model: | New Generation |
| Product Name: | Windshield |
| Product Type: | Windshield/Windscreen |
| Riding Style: | Street |
| Segment: | Street |
| Style: | Touring |
| Sub Class: | Full |
| Thickness Metric: | 3 mm |
| Tint: | Clear |
| Type: | Sport Bike |
| Units: | Each |
| Variant: | N/A / Clear |
| Width Imperial: | 21" |
Responds within 3 hours.
Ships within 3 business days.
Items match their descriptions.
Need help? We're riders just like you.
MX Locker © 2025 Accessibility